Drap

Líbí se vám, když si někde dáte kávu a přinesou ji pěkně přizdobenou ?

Tato otázka je pro zábavu. Proto je také v kategorii zábava. Pro ty kteří se neumí a nebo nechtějí bavit, popřípadě sem chodí jenom prudit,prosím, aby laskavě nereagovali
http://letecka­posta.cz/238006446
Doplňuji:
Pro ty, které neodradila plytkost či mělkost otázky a šli, nebo půjdou vařit, přikládám ještě názornější návod
http://letecka­posta.cz/290096643

Nejlepší odpověď
Lucijej

Hnedka bych si jedno dala.

Úplně se mi začaly sbíhat sliny.

Další odpovědi
hanny 2

Tak to je moc pěkný,hned jdu vařit kafe,ale tohle asi nesvedu.Ale zkusím to!

vlk samotař

To je provokace du si taky jedno uvařit.

salsa verde

v žádné kavárně mi takovou hezkoukávu nikdy neudělali…a taky si jdu uvařit…:-)

Damiana

Kávu sice nepiji, ale líbí se mi krásně načančaná kávička.
Pro zajímavost – Říká se tomu Latte Art. Před čtyřmi lety jsme točili reportáž v café Globe z velkého Latte Art Jam(u). Bylo to setkání profi baristů – opravdových umělců a kouzelníků s kávou. A ta nádherná vůně. Nedalo se odolat! 🙂

terry

Někomu se může zdát otázka plytká, ale já jsem za ni ráda, protože se může stát, že návštěvě podobnou kávu připravím a přátelé mou snahu ocení 🙂.
Navíc … to, že jíme ( i pijeme) očima je známá věc 🙂

Takže, abych odpověděla a dostála kodexu, ano, líbí a ozdobenou kávu dostávám ráda 🙂

anonym

Opět plytká/mělká) otázka!

Lakeysha

Kafe! Může chutnat jako vývar z ponožek, ale když je v něm kofein, tak ho vypiju. Samozřejmě ale v restauraci i tak očekávám dobrou chuť. Vzhled je druhořadý.