lukasisko

Líbí se vám když má kluk naušnici? Chtěl bych 2 do levého ucha, ale do pravého žádnou…

Jaký je váš názor?

Nejlepší odpověď
Damiana

Už jsem to tu kdysi psala. Mě se to nelíbí. Pokud nejsi pirát, nevidím důvod, proč by se chlap měl takhle „zdobit“. Ptal ses na názor.:-)

Další odpovědi
anonym

Můj názor je můj názor, když chceš tak je to tvoje věc. ale 2 v jednom uchu a v druhém nic, budeš mít nakloněnou hlavu do strany.

led

Neprekáža mi to, ani netrhá žily.
Len všetko s mierou, aj to množstvo. treba si totiž uvedomiť, že ušný lalok obsahuje veľké množstvo akupunktúrnych bodov, ktoré sa viažu k jednotlivým častiam a funkciám celého ľudského organizmu. mohli by ste ich poškodiť.
A teraz druhá otázka náušnica – malý krúžok, alebo aj veľká, alebo, záves, alebo tunel? Malý krúžok neruší (ani v oboch ušiach), nemám pocit, že by muž kvôli tomu stratil mužstvo. Je to len otázka pohľadu a zvyku.

briketka10

když je kluk hezký a náušničky taky nemám nic proti ☺

huxa

Nějaké decentnější náušnice se mi líbí, některé i u kluků, nicméně takové jsem viděl jen jednou. Dle mého má být kluk vychováván k tomu, že bude jednou mužem a ten nikdy sebe moc nezdobil a byl spíše zaměřen na boj a funkčnost věcí, které má na sobě.

Rocker

Mám kroužek v levém uchu už přes 20 let,takže mi to příjde úplně normální.

iceT

Mě je naušnice u kluka ukradená,pokud má tak akceptuji,pokud ne a líbí se mi to,nebudu ho k tomu nutit,aby ji nosil.
Ale stejně nezáleží na našem názoru,jestli se nám to líbí nebo ne,ale na názoru tvojí mamky.Pokud by tady i viděla kladné ohlasy,tak ti naušnici povolit nemusí.
Pokud bys chtěl dvě naušnice do jednoho ucha,tak snad jedině malé pecičky nebo malé kroužky,ale nic jiného.Můj názor.

venkovan

Dobrý – jen nesmíš ve sparťanské hospodě zařvat „Baník je lepší“.

Mne víc baví kroužky v nose. Když je vidím, tak si vzpomenu na jeden starý český film s Jiřím Sovákem, jak vodil plemenného býky právě díky kruhu který ten býk měl v zachycen v čumáku.

Araxis

Můj názor bude jednoduchý.Mě osobně to nepřipadá hezké ani sexy.Může se najít někdo kdo ti to pochválí je to záležitost osobního vkusu.Jinak móda piercingu a okroužkovaných uší dávno zanikla.

Kamionacka09

Me se to u kluku moc libi nausnice takze z mi strany jedine doporucuju.

pizlicka

muz ma byt muz.nelibi.

bolak

Pokud má kluk v uchu náušnici, považuju ho za ženskou.

chachar1922

Mě se líbí když má chlap jeden kroužek v uchu. Ale dnes když ti kluci tam nosí takové kamínky, tak to se mi nelíbí.

led

Pokiaľ si školopovinný, tj. za teba zodpovedajú rodičia, treba sa v prvom rade poradiť s nimi a nechať rozhodnutie po vzájomnom dialogu na nich. Môžu napríklad poznať príčinu, kedy by náušnica mohla aj ublížiť na zdraví, či prekážať.Alebo, ak si športovec, môže dokonca prekážať, preto niekedy športovci i športovkyne dávajú všetky šperky dole. Nechaj si to vysvetliť.