Líbí se vám, když jsou tu i nekompromisní otázky, které neporušují kodex?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Jiná odpověď

Páčia sa mi otázky, ktoré majú zmysel, aj keď niektoré z nich nie sú práve „ortodoxné“ svojou myšlienkou, pokiaľ neporušujú pravidlá tejto stránky, zákony, ľudskú dôstojnosť iných užívateľov a medziľudské vzťahy.

Další odpovědi
Smackdown

Jiná odpověď

Záleží jak se to bude líbit admínům.

Kepler

Jiná odpověď

Já dělím otázky na hloupé a zajímavé, dále ty na které odpověď znám, nebo neznám. Taky existují otázky nevhodné, přes čáru soukromí.

Drap

Jiná odpověď

I nekompromisní otázka může být dobrá.

zjentek

Jiná odpověď

Jasně, ani prd!

ivzez

Jiná odpověď

Mám ráda „chytré“ otázky.