salsa verde

Líbí se vám jméno Miroslav-Miroslava?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne. Mě se líbí Míra, Mireček :D:D

Další odpovědi
BEAES

Není to špatné jméno, docela se mi líbí.

anonym

svému dítku bych to jméno nedala,když si představím jaký je zdejší Miroslav kvítko

mikiva

Nejsou to špatná jména, i když se dneska zrovna moc nedávají.Ale záleží taky na tom, jak se řeknou.Každé jméno se dá zhanobit nebo i pěkně zdrobněle pošeptat, třeba do ouška.

GM

Ani moc ne.

Martas

Já si myslím že každé jméno je hezký hlavně když se řekne zdrobněle.Mám bráchu Mirka říkáme mu různě-Mirčo,Míro,Mi­rásku atd

martina1

Jednoho jsem si vzala a druhého porodila a oba se mi líbí.Je to hezké jméno a doma jim říkám Míro.

Michal

Nevadí mi.

salsa verde

A co Miroslava? Té nemůžete říkat Mireček from Bužumbura.