lenisek01234

Líbí se vám jméno Lenka?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano, líbí.

O jméně Lenka (kdomasvatek.cz)
Jejím osobním číslem je 6 – Něžnost. Je to žena v tom pravém smyslu. Vášnivá, něžná, zranitelná a plná tužeb po lásce. Jedině city, romantika a něžnost ji řídí v jejím životě. Nesnáší realitu, žila by nejraději ve svém světě, kde není zla a nepravosti. Když je vystavena přílišným nárokům, nebo zklamáním, trpí a neumí se nijak prosadit. Potřebuje jakousi stálou ochranu a podporu, aby mohla projevit to, co se v ní ukrývá. Je jako rostlina, o kterou se musíme starat, pomáhat jí a nakonec budeme okouzleni jejím nádherným květem a vůní. Do těchto žen se oplatí investovat čas, námahu, lásku a pomoc, ony vždy oplatí svým blízkým jejich starostlivost a na jejich věrnost, nebo stabilitu se můžete spolehnout bezvýhradně. Toto jméno je vhodné pro Blížence, Lvice, Střelce a Váhy. Vhodnou barvou je světle oranžová.

ad. quentos: Je to lenka kovolesklá neboli mandelinka olšová :o)

Zdroj: http://www.bi­olib.cz/cz/ta­xon/id11831/

Další odpovědi
quentos

Ano, je takové hezké české. Lenka je prej taky ňákej druh brouka, třeba je to po něm ;{)>
Doplňuji:
Michal: z toho si nic nedělej, ženskej vkus se nedá pochopit. Já mám zas dvě kolegyně v práci, obě dvě se jmenují Lenka a taky jsou obě pěkné. Akorát jedna z nich je vdaná (naštěstí není můj typ) a druhá zklamaná ;{)>

Michal Kole

Tak se jmenovala jedna holka na střední škole, mě se líbila moc, ale jí jsem se nelíbil ani trochu a dodnes nevím proč.

Deli

Ano, proč ne, je takové něžné.

anonym

Koleso, nelíbil ses jí, protože jsi celkově odpudivý, nemyješ se – tedy smrdíš, nedbáš i na hygienu dutiny ústní – takže Ti smrdí i z úst. A ke všemu máš jen jedno varle, takže parády bys s ní stejně moc neudělal:-))).

MarťaŠev

Lenka je krásné jméno. Já pěknou zdrobnělinu – Lenička, ale také když jste naštvaní, tak Lenica, Lenka zní tvrdě.

anonym

původ jména http://jmeno-lenka.ic.cz/pu­vodjm.htm exmanželka se tak jmenuje a máme velmi dobré vztahy

Kamionacka09

Me se moc nelibi,obycejny a– Lenka-plenka:-D