Avatar uživatele
lenisek01234

Líbí se vám jméno Lenka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? prkýnko před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Ano, líbí.

O jméně Lenka (kdomasvatek.cz)
Jejím osobním číslem je 6 – Něžnost. Je to žena v tom pravém smyslu. Vášnivá, něžná, zranitelná a plná tužeb po lásce. Jedině city, romantika a něžnost ji řídí v jejím životě. Nesnáší realitu, žila by nejraději ve svém světě, kde není zla a nepravosti. Když je vystavena přílišným nárokům, nebo zklamáním, trpí a neumí se nijak prosadit. Potřebuje jakousi stálou ochranu a podporu, aby mohla projevit to, co se v ní ukrývá. Je jako rostlina, o kterou se musíme starat, pomáhat jí a nakonec budeme okouzleni jejím nádherným květem a vůní. Do těchto žen se oplatí investovat čas, námahu, lásku a pomoc, ony vždy oplatí svým blízkým jejich starostlivost a na jejich věrnost, nebo stabilitu se můžete spolehnout bezvýhradně. Toto jméno je vhodné pro Blížence, Lvice, Střelce a Váhy. Vhodnou barvou je světle oranžová.

ad. quentos: Je to lenka kovolesklá neboli mandelinka olšová :o)

Zdroj: http://www.bi­olib.cz/cz/ta­xon/id11831/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano, je takové hezké české. Lenka je prej taky ňákej druh brouka, třeba je to po něm ;{)>
Doplňuji:
Michal: z toho si nic nedělej, ženskej vkus se nedá pochopit. Já mám zas dvě kolegyně v práci, obě dvě se jmenují Lenka a taky jsou obě pěkné. Akorát jedna z nich je vdaná (naštěstí není můj typ) a druhá zklamaná ;{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Tak se jmenovala jedna holka na střední škole, mě se líbila moc, ale jí jsem se nelíbil ani trochu a dodnes nevím proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ano, proč ne, je takové něžné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Koleso, nelíbil ses jí, protože jsi celkově odpudivý, nemyješ se – tedy smrdíš, nedbáš i na hygienu dutiny ústní – takže Ti smrdí i z úst. A ke všemu máš jen jedno varle, takže parády bys s ní stejně moc neudělal:-))).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarťaŠev

Lenka je krásné jméno. Já pěknou zdrobnělinu – Lenička, ale také když jste naštvaní, tak Lenica, Lenka zní tvrdě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

původ jména http://jmeno-lenka.ic.cz/pu­vodjm.htm exmanželka se tak jmenuje a máme velmi dobré vztahy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Me se moc nelibi,obycejny a– Lenka-plenka:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek