Rokio

Líbí se vám jméno Jiří?

Váš názor na nejčastější jméno ČR

Nejlepší odpověď
rouzi

Můj bratr se pyšní s tímto jménem.
xxxxxxxxxxxx
Odpověď, proč ne.

Další odpovědi
zzzzz

Jiří je krásné jméno.-)
Ovšem toto jméno, mě doslova šokovalo http://www.ostrava-online.cz/zpravy/ve-vitkovicke-nemocnici-se-loni-narodila-analie-a-jakomo

ursus

Ne

sesednizkola

Jiri byl muj tata :) a jmeno se ni libi. Záleží velice ovsem na tom, kdo ho nosí, ze.

marci1

Proč ne? Souhlasím s „zzzzz“, že jméno Análie je opravdu zvláštní a pravděpodobně tímto jménem pokřtili své dítě cizinci.

Drap

Líbí. Všechna jména jsou pěkná, když se pěkně říkají.

pucipuci

Patří k mým méně oblíbeným.

Livka

Ne. J v kombinaci s Ř nezní vůbec pěkně, navíc mi to zní zženštile. Ze samohlásek je tam jenom I, což je nuda. 🙂 Mám ráda dlouhá jména.

terry

K jménu Jiří mám tak nějak neutrální vztah. Nemohu říct, že se mi líbí ani nelíbí 🙂

terry

Analie mi je fakt líto. Jestli bude žít v ČŖ, asi si užije :'(

zjentek

zzzzz- Análie byla určitě pomsta za natrženej zadek u porodu a Jakomo se čte džakomo- to je nejspíš cigošsky.

zzzzz

😁