dust8

Líbí se vám jizvy? Proč ne?

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Pociťuji respekt k někomu, kdo má jizvy třeba z boje, z války, z tréningu. Ale co se týče sebepoškozování, tak je to hnus. Řezat do sebe jako do vepřového…

Další odpovědi
Drap

Že by se mě líbili říct nemohu, i když jich na těle několik mám. Beru to jako nutné zlo.Že bych si však udělal jizvu úmyslně jak ně+kteří cvoci, tak to mně ani ve snu nenapadlo.

elkon

Na jizvách není nic ke koukání. Někdo za ně nemůže, někdo (nějaký magor) ano. Ten by se měl léčit.

ElonMusk

S jednou žiju odmala. Občas zapomenu, že ji mám. Asi bych neřekl, že se mi úplně líbí, ale jsem zvyklý.

Lečo

Nelíbí se mi, ale jsem ochoten je přehlédnout.