Všeználek

Líbí se Vám ještě po letech Mr. Bean?

Teď když na Primě budou vysílat Prázdniny Pana Beana mě napadla taková otázka. Zasmějete se při jeho srandovních scénkách i když jste je viděli třeba 10×? Mě teda opravdu dostanou i kdybych některou z nich viděl i 100×.

„Mr. Bean“ je pro mě opravdový bavič.

Jaký máte názor vy.Taky se Vám tak líbí jak mě,nebo Vám to příjde trapné? :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Mě se líbí, ale ne ve filmech, jen ty krátké příběhy. Je to takové geniální pokračování němých komedií, když se to moc mísí s mluveným slovem, přijde mi to násilné. Jako míchat Chaplina s Allenem.
A pak jsem ho ještě kdysi viděla v divadle, také v nějakých skečích a to bylo hodně dobré.

Další odpovědi
WeeBear

Mně se Mr. Bean líbí. Vždy se zasměju a můžu ty díly vidět stále a stále dokola.. 🙂 Obdivuji tu mimiku obličeje i jeho gestikulaci. Sice nevyhledávám v televizi, kdy ho uvidím, ale když už tam náhodně běží, ráda se aspoň na chviličku zastavím. 🙂

Andělé

Mně se také stále líbí,vždy se nasměju a vůbec se mi neokoukal,pro mě je pořád stejně vtipný…

Drap

Samozřejmě, i po několikáté nacházím nové a nové věci

briketka10

jo jo taky ho mám pořád stejně ráda, ale víc Jima Carreyho..

anonym

Nejen Mr.Bean,ale rád se podívám na Chaplina,Friga a L a H.

hanny 2

Já Mr.Beana opravdu odjakživa strašně nesnáším.Ale tím se vůbec nenechej odradit,asi jsem divná,ale nikdy jsem se tomu co předvádí nezasmála,spíš kroutím hlavou a zdá se mi to trapný.Ale zrovna se minule holky v angličtině bavily,že se jim to taky líbí.Akorát mě a mojí sestře – dvojčeti se to nelíbí.Naši chlapi vždycky říkají:„Nejste vy náhodou dvojčata?“

IK

Je málo věcí o kterých musím říct že je nesnáším a Mr.Been je jedním z nich.
Možná že jsem ho jen nevydržela dostatečně dlouho, nebo že jím byl nadšený můj šéf, ale zpočátku jsem si myslela že stejný názor jako já musí mít všichni a pak jsem zjišťovala že opravdu převládá jeho obliba. Takže mi to je dál nepochopitelné.
Ale moje dcera začala říkat o mnoha mých oblíbených věcech že jsou ubohé a trapné…takže zřejmě bude platit to první: neznám ho tak dobře abych v něm nalezla to kouzlo.