Avatar uživatele
Všeználek

Líbí se Vám ještě po letech Mr. Bean?

Teď když na Primě budou vysílat Prázdniny Pana Beana mě napadla taková otázka. Zasmějete se při jeho srandovních scénkách i když jste je viděli třeba 10×? Mě teda opravdu dostanou i kdybych některou z nich viděl i 100×.

„Mr. Bean“ je pro mě opravdový bavič.

Jaký máte názor vy.Taky se Vám tak líbí jak mě,nebo Vám to příjde trapné? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanny 2, briketka10 před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Mě se líbí, ale ne ve filmech, jen ty krátké příběhy. Je to takové geniální pokračování němých komedií, když se to moc mísí s mluveným slovem, přijde mi to násilné. Jako míchat Chaplina s Allenem.
A pak jsem ho ještě kdysi viděla v divadle, také v nějakých skečích a to bylo hodně dobré.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Mně se Mr. Bean líbí. Vždy se zasměju a můžu ty díly vidět stále a stále dokola.. 🙂 Obdivuji tu mimiku obličeje i jeho gestikulaci. Sice nevyhledávám v televizi, kdy ho uvidím, ale když už tam náhodně běží, ráda se aspoň na chviličku zastavím. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Mně se také stále líbí,vždy se nasměju a vůbec se mi neokoukal,pro mě je pořád stejně vtipný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, i po několikáté nacházím nové a nové věci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo taky ho mám pořád stejně ráda, ale víc Jima Carreyho..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejen Mr.Bean,ale rád se podívám na Chaplina,Friga a L a H.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Já Mr.Beana opravdu odjakživa strašně nesnáším.Ale tím se vůbec nenechej odradit,asi jsem divná,ale nikdy jsem se tomu co předvádí nezasmála,spíš kroutím hlavou a zdá se mi to trapný.Ale zrovna se minule holky v angličtině bavily,že se jim to taky líbí.Akorát mě a mojí sestře – dvojčeti se to nelíbí.Naši chlapi vždycky říkají:„Nejste vy náhodou dvojčata?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Je málo věcí o kterých musím říct že je nesnáším a Mr.Been je jedním z nich.
Možná že jsem ho jen nevydržela dostatečně dlouho, nebo že jím byl nadšený můj šéf, ale zpočátku jsem si myslela že stejný názor jako já musí mít všichni a pak jsem zjišťovala že opravdu převládá jeho obliba. Takže mi to je dál nepochopitelné.
Ale moje dcera začala říkat o mnoha mých oblíbených věcech že jsou ubohé a trapné…takže zřejmě bude platit to první: neznám ho tak dobře abych v něm nalezla to kouzlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek