sesednizkola

Libí se vám film „Jako kníže Rohan“?

Pořád mi zní v hlavě „já mám peněz jako cucků“. Vážně přemýšlím, že si to dám jako vyzvánění na mobil.

Nejlepší odpověď
annas

Četla jsem i Raisovu povídku, podle níž film vznikl. Když slyším název filmu – vybaví se mně jméno Vladimír Menšík.

Sice detaily si nepamatuji, tedy jen obecně, Je to film nadčasový, platí stále, co udělají s člověkem peníze a vztah k majetku – touha dostat se na společenském žebříčku výš vede ke zničení rodiny,.

Další odpovědi
Kelt

Film jsem viděl asi 2× a pamatuji si skvělé výkony herců. Ten film byl nadčasový, může se odehrávat v libovolné době. Samozřejmě, že si můžeš dát na mobil libovolné vyzvánění, ale zrovna to, co uvádíš mi nepřipadá ani jako dobrá hláška ani dobré zviditelnění. Nakonec, jsme každý jiný. (pokud ti vadí, že ti tykám, tak to neber, ale podle přezdívky soudím, že jsi mladší)