Monny

Líbí se vám české filmy?Nebo dáváte přednost zahraničním?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Mě je celkem jedno, jestli je film český nebo zahraniční, většinou u něj stejně usnu a konec nevidím.

Další odpovědi
Radak

Záleží na momentální náladě a na kvalitě filmu.

led

Ak ma film zaujme, nezáleží mi na tom, v akej reči je.
S chuťou som si pozrela napríklad fim v čínštine, bez titulkov. A dopozerala som ho do konca, tak ma zaujal. Dej, výkony hercov a dokonca aj intonácia reči bola podaná tak, že som pochopila o čo ide.

iwetax

U filmu je to jedno, záleží na zpracování a tématu. Nedá se říct co je lepší. Krimi a komedie se mi líbí české , psychologické a romantické jsou lepší zahraniční.

janek66

Já mám rád hlavně komedie,tak se dívám hlavně na české,náš humor je mi nejbližší.A ještě se rád podívám na francouzské starší komedie.Francouzi mají hezké hlavně válečné.