Drap

Líbí se vám česká krajina a české památky ? Nebo se vám celkově líbí více v zahraničí ?

http://letecka­posta.cz/143379974

Nejlepší odpověď
led

Na 1. otázku: Ano
na 2. otázku: čo mám odpovedať, keď pre mňa je česká krajina súčasť mojej domoviny, ale politicky je to zahraničie? :(
(myslím, že nie som sama, kto rieši tento problém vo vzťahu Čiech a Slovenska)

Další odpovědi
pusinka50

Chyběl mi v té ukázce krásný Český Krumlov a Hluboká. Jinak, já bych žila kdekoliv, kde bych mohla být propojená s přírodou. Fascinují mě Plitvická jezera, kaňon Colorado, Francouzská riviéra, Florida i rýžování zlata na Aljašce. Bohužel tyto návštěvné pobyty si budu asi muset nechat na příští život:-(

anonym

I v zahraničí je spousta krásných míst. Jsem ale vlastenka. Na naši zemi nedám dopustit a vždy se domů vracím ráda. A dnes jsem si poprvé uvědomila, že už nejsem doma na Moravě. Za to Ti, drape, děkuji.

Andrej99

Zahraničí:) Bohužel..

badisko

To se neda rict jednoznacne …libi se mi ceska zem ..ale libi se mi i zahranici …ono to je spis tak ze kdyz je clovek delsi dobu na jednom miste tak mu urcite veci zavsedni at jses kde jses ......

Ladič pian

Líbí se mi kniha od Rudolfa Vrby Vláda peněz, je to historická památka a má platnost i dnes. Každopádně se mě nelíbí zneužívání věty naše krásná zem v souv. s kritikou zdejších poměrů. Co je to česká krajina? Pole osetá solárními panely.