Avatar uživatele
Drap

Líbí se vám česká krajina a české památky ? Nebo se vám celkově líbí více v zahraničí ?

http://letecka­posta.cz/143379974

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, briketka10, anonym, anonym, breja před 4041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Na 1. otázku: Ano
na 2. otázku: čo mám odpovedať, keď pre mňa je česká krajina súčasť mojej domoviny, ale politicky je to zahraničie? :(
(myslím, že nie som sama, kto rieši tento problém vo vzťahu Čiech a Slovenska)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Chyběl mi v té ukázce krásný Český Krumlov a Hluboká. Jinak, já bych žila kdekoliv, kde bych mohla být propojená s přírodou. Fascinují mě Plitvická jezera, kaňon Colorado, Francouzská riviéra, Florida i rýžování zlata na Aljašce. Bohužel tyto návštěvné pobyty si budu asi muset nechat na příští život:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

I v zahraničí je spousta krásných míst. Jsem ale vlastenka. Na naši zemi nedám dopustit a vždy se domů vracím ráda. A dnes jsem si poprvé uvědomila, že už nejsem doma na Moravě. Za to Ti, drape, děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrej99

Zahraničí:) Bohužel..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

To se neda rict jednoznacne …libi se mi ceska zem ..ale libi se mi i zahranici …ono to je spis tak ze kdyz je clovek delsi dobu na jednom miste tak mu urcite veci zavsedni at jses kde jses ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ladič pian

Líbí se mi kniha od Rudolfa Vrby Vláda peněz, je to historická památka a má platnost i dnes. Každopádně se mě nelíbí zneužívání věty naše krásná zem v souv. s kritikou zdejších poměrů. Co je to česká krajina? Pole osetá solárními panely.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek