Dréša

Líbí se vám Česká koruna?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Ano volím, protože zde neni možnost dát jinou odpověď. Nevím, kterou korunu myslíš. Tu z korunovačních klenotů, nebo tu s kterou se platí ? Obě jsou české. A nebo snad myslíš země které patřili koruně České ?

Další odpovědi
aramah

Ne

jmhad

Ano

Doplňuji:
ale opravdu nevím,kterou korunu myslíš.Já dával hlas pro stranu Korunu českou,která má v programu mimo jiného zemské zřízení.Rozdělit tuhle republiku na zemi Čechy, Moravu se Slezskem a Prahu.A tohle by se mi hrozně líbilo.Ať si Praha vládne sama a nevnucuje se ostatním.

Illines

Ne

Nedavno jsem delala test o ceskych penezich/vyho­rela jsem.

marťa382

Ano

stryda

Ne

Fazzz

Ano

akcul

Ano

leporela22

Ano