hanny 2

Líbí se vám bydlení Romana Horkého z Kamelotů?

http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/jak-bydli-vip/288331-roman-horky-z-kamelotu-a-mohelna.html
Mně moc – dřevo,kámen a rustikální styl – to miluju!

Nejlepší odpověď
anonym

je to krásné,když má člověk svůj domov rád a je šikovný tak už je to skoro umělecké dílo

Další odpovědi
hanulka11

Ano právě jsem to pročítala a prohlížela-
má svůj styl a jistě se jim krásně žije

manon

Asi zklamu – ne, nelíbí a nežilo by se mi v tom asi příjemně – jako chalupa dejme tomu, ale na bydlení příliš tmavé, příliš rustikální, kamenná zeď v obýváku studená a to venkovní prolnutí fasády do kamenů takové umělé. Chybí světlo a lehkost.
Doplňuji:
Ale proti gustu žádný dišputát – každému se líbí něco jiného a v něčem jiném se cítí dobře.