zjentek

líbí se vám 3D buchty(dívky)?

koukám tady na tu častou reklamu „league of angels“ a říkám si, jestli jsou ty těla při dnešním životním stylu ještě vůbec reálný a nebo už je to sci-fi ..já si myslím, že takový řezivo už dneska venku vůbec nepotkáte ..a vy?

Odpovědi
Kelt

Každý sní o tom princi z pohádky, o ideálním partnerovi , který je po všecz stránkách dokonalý – jak muž, tak žena. Každý má samozřejmě svůj vkus. Nakreslit, nebo udělat na počítači nějakou sexy babu dneska není problém, pro toho, kdo to umí. Tajně takové vzory obdivujeme, ale přiznejme si, že v reálném životě je nepotkáme.

Funna

těla mají opravdu dokonalá…a určitě se někde nějaká taková najde…ale moc jich nebude…jenže tyhle krásky mají ke svým tělům absolutně nevhodné dětské obličejíčky…takže takovou opravdu nikde nepotkáš…jen v tom 3D nereálném světě… (sci-fi znamená vědeckofantastický a na ženském těle nic vědeckého není .-)

zjentek

Hamoun: chápu ..rád lížeš pekáč, có? :o