Spiritus

Líbí se vám

propojení odpovědí.cz s fcb?

Nejlepší odpověď
annas

Já rovněž nejsem na Facebooku, ani se nemíním přihlásit, takže zůstanu u avataru ženy s polodlouhými tmavými vlasy. Proto je mně propojení lhostejné.

Další odpovědi
rynek878

na Facebooku,taky být moc nemusím,ale kdysi ze zvědavosti jsem se tam přihlásil,tak jsem to teď využil.

quentos

jj, akorát to má háček ten, že má fotka z FB je 10 let stará – ale já se moc neměním, jen mám navíc onu bradku (již avizovanou v avataru) a hustota vlasů kolísá podle toho, kdy jsem byl naposled u holiček ;{)>

GangstaHelper

Je mi to jedno, vlastni avatary jsou teď docela matoucí. To tlačítko se mi nelíbí.

Jinak FCB = FC Baník Ostrava, ju?

Luss

Nejsem na facebooku (a myslim ze nebudu), takze me se to az tolik netyka, ale to ze si to jini propojili a umistili fotky je docela fajn. Dala bych sem taky ksicht, ale jak uz jsem psala vyse, nejsem na facebooku.

taku1

To asi není otázka jestli se to líbí nebo ne, komu to přijde užitečné tak to použije a komu ne tak nepoužije. Rozhodně je dobře, že ta možnost je a kdo nemá rád Facebook tak to prostě nevyužije. Osobně mám vždy rád možnost volby a každou novou funkci včetně možnosti propojení na FB vítám.

ReHu

Já nebyla na Faceb, pár let, až zase teď 🙂.

anonym

Je mi to šuma a fuk. FB = smíšené pocity. Naposledy,kdy jsem tam nakoukl,to bylo počtení. Třeba jsem měl smůlu a ten den tam měli rande všichni- dejme tomu – nevyrovnaní.
Obdobně Seznam,rubrika Vaše názory.

Jahoda

Hodně mne to mate, když vidím, že nějaký uživatel má jinou ikonku, než na kterou jsem byla zvyklá. Já jsem zde měla také fotku, ale vrátila jsem se opět ke svému avataru. Je to pro mě pohodlnější a jsem na něj už zvyklá. Také jsem si uvědomila, že ukazovat mojí fotku je věc osobní a já jsem zde psala, že už nic o sobě neprozradím ani neukážu. Nevím, kdo za obrazovkami sedí a tudíž jsem si svojí fotku zrušila.

Radovan M

Zatím na to asi kašlu, nepotřebuju mít moje otázky na stěně 😛