GangstaHelper

Libí se vám?

Jak se vám líbí ten nový vzhled a struktura stránek YouTube, po které údájně, dle YouTube blogu, „všichni hrozně toužili“?

Je to hrůza, nesmyslně přeházené umístění prvků, popis videa, který vkládá autor, je skrytý pod miniaturní šipkou. Toto je naprostá kravina. Video bez toho popisu mnohdy nedává ani smysl, takže tímto uploaderům (takže i mě) docela podrazili nohy. Navíc se tam vkládají důležité informace, které by se do videa vložit nehodilo.

Odpovědi
romik01

Ahoj.
No uvidime me se hlavne nelíbí zmeněné hodnocení.

GangstaHelper

To hodnocení mě nejdříve zarazilo, ale ruku na srdce, kdo používal jiné možnosti, než 1 a 5 hvězd? (To, aby náš hlas měl maximální účinek).

Daleko větší starosti mi dělá ten popis videa.

Ragovat budu zatím do diskuze.

fortin

Je to jako bourání hradů z písku. Hnus.

http://michal­smrcka.cz/cla­nek/225-novy-youtube-mel-byt-uzivatelsky-privetivejsi-je-ale-horsi