oskar

Libi se mi všechny…

holky,je to normalni?

Nejlepší odpověď
quentos

naprosto … možná se to změní, až se zamilujete; budete pak třeba „vysazený“ na jeden určitý typ.

Další odpovědi
BEAES

Nemyslím si, že by to bylo normální, mně se tedy všichni muži nelíbí.

ReHu

Opravdu všechny???
Malé, vysoké, tenké, při těle, mladé i zralé, upravené,… ????

panenka

Ano oskare je to normální.Každý jsme jiný někomu se nelíbí všichni kluci nebo holky někomu zase ano záleží zkrátka na daném člověku

Miroslavst

Tak to se divím, že všechny. ale myslím úplně všechny. Můžu ti poslat pár obrázků a určitě se ti líbit nebudou. Ale jinak většina žen je líbivá a i u těch, které méně, tak se vždy najde něco co je líbivé. Jak říkám, najde se ovšem pár vyjímek.

nikolkap

Já si myslím že je to normální.Až se zamilujete tak se vám nebudou líbit všechny holky ale jen ta do které jste se zamiloval.

afro.minerva

Tak to naopak jsi na rozdíl od jiných mužů normální. Říká se, že není ošklivých žen. Stejně si myslím, že si spíš někdo vybere nějaký typ ženy (nebo i muže) a jenom si jde tvrdohlavě za svým. A nebo touží po prestiži a chce mít ženskou (nebo i chlapa) jako za žurnálu. Takže máš ode mě velké plus.

anonym

až nebudeš nadrženej panic, tak se to změní

Michal

Jestli ti není devadesát let ,tak je to dobrý.Zajímavý bude ,až budeš hledat vztah a hlubokou ,lásku.

dagry

Není.