dobaledova

Líbí se mi kluk ze školy. Mám u něj šanci?

Ahoj. Uz 2 roky se mi líbí kluk ze školy. Jsme ted v poslednim rocniku na vysoke. Pred 2 lety jsme si napsali nekolik mailu. Myslim, ze jsem na nej sla asi moc rychle. Znali jsme se od videni a ja mu napsala, zda by nesel na rande a on odepsal, ze ano, akorat pry ted neni vhodna situace. Potom jsmesi jeste parkrat napsali a zacal me od té doby zdravit. Kolikrat cekal az pujdu a chtel asi neco rict, jenze jak jsem byla nervozni, tak jsem pridala do kroku. Před pár dny rano jsme cekali na vyuku a pozval me na kafe z automatu. Povidali jsme si, usmivali jsme se na sebe, prohlizel si me. Myslim, ze se mu libim, to by si me po tom pozvani ani nevsimal, natoz, ze by me zacal zdravit. Nevim, jestli mam u nej nejakou sanci. Rada bych se s nim jeste videla, ale treba nema o nejake vztahy zajem, kdyz pochazime kazdy odjinud nebo ma pritelkyni. Co myslíte?

Odpovědi
anonym

Šanci má každá,ale mesít bejt rychlejší,dej si odvahy a oslov ho,pak nejrychleji poznáš,jestli to byl ten správný krok.