Nika29

Líbí se mi kluk, který je o 2 roky starší. Jak mu mám napsat?

Líbí se mi kluk, který je o 2 roky starší. Přidala jsem si ho na instagramu a on to potvrdil. Mám mu napsat? Nechci být vlezlá.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do archivu. Najde podobné otázky a dovíte se, jak mnohé dívky reagovaly a jaké dostaly rady.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20nap­sat%20%20kluko­vi

Ŕíká se, že na sítích by měl napsat kluk. Ale někteří na psaní nejsou. Ale když budete čekat, jak on pozná, že si s ním chcete psát, když neprojevíte iniciativu. Snad ho potěšíte. Těžko říct, vžfdy je to individální. Pokud jen potvrdil a víc nic, to ještě nic neznamená.

Jenže na síti je to stále anonym. možná to zkuste, a buďte ve střehu, abyste nebyla zklamaná.

Nevíte, co mu mladíkovi honí hlavou.

Zde další rady pro komunikaci.
http://krasna­.nova.cz/clanek/micha­elavancurova/ne­pise-ti-tak-co-s-tim.html

Další odpovědi
Drap

Klidně napiš

Pajena

Já bych mu napsala =) Je to na tobě ale myslim že vlezla nebudeš , jakmile mu nenapíšeš nic o něm nemusíš vědět a nic nebude =)