tomas juran

Líbí se mi jedna holka, ale ona si mě moc nevšímá? Jak ji mám sbalit?Dík.

Nejlepší odpověď
Pixi

Přesně.. buď na ni milý, když ji potkáš, usměj se na ni.. Když uvdidíš, že něco potřebuje, hned jí pomož.. Třeba mě tak začal vztah, v zimě mi bývala ve škole zima a můj milý mi, ještě když jsme se ani neznali, začal půjčovat mikinu..
Pak si s ní.. zkus psát. Jestli ji máš třeba přidanou na facebooku, nebo si od některé z jejich kamarádek zjisti její icq. Buď milý, ptej se, co má ráda, ale snaž se nepůsobit moc vlezle, takový kluky nemá ráda žádná holka :).
Chodit s ní ven je taky samozřejmost.. a když jí třeba, až bude venku hezčejc koupíš zmrzku.. určitě ji to potěší.. hlavně.. když chodíte ven, snaž se vyvarovat mlčení.. to je asi nejhorší.. :) Mluv, o sobě, o něčem, co vidíš kolem sebe (třeba si zrovna všimneš paní, která má fakt strašně křiklavě růžovej svetřík a oba se jí zasmějete.. :P) Hlavně se ničeho neboj, určitě to půjde.. :) A když ne, holek ještě bude :)!

Další odpovědi
SajmonModer

Zeptej se ji, jestli by nešla ven. Pokud Ti řekne ano, tak buď na ní na vycházce milý a někam ji, jestli máš peníze, pozvi!

Hlada

Učit se, učit se, se učit.
http://www.jak­nazeny.cz/

venkovan

Nevšímá? – tahat za copy, namáčet je do kamaláře, házet chrousty za tričko či do vlasů, – v tom by byl čert aby na tebe nepromluvila a aby se tě nevšimla.
Ale ber na vědomí, že údělem mnohých lidí také je snít o té svém idolu. Ale minimálně bych udělal průzkum u její kamarádky jestli má nějaký cílený objekt.