Líbí se i vám tento citát ?!

Nikdy se v životě nevzdávej,
ať už si myslíš,
že jsi prohrál…

Protože skutečně
prohraješ až tehdy,kdy se vzdáš…

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby bylo vždy všechno marné, nexistovala by přísloví či neznali bychom různé moudrosti těch, kteří věřili, že podle bible "pravda zvítězí, i když na čas bývá poražena … Bohužel mnohdy přichází oklikou, a proto naděje je motorem lidského života…

Když celý svět křičí: „Vzdej to!“, naděje šeptá: „Zkoušej to znova."

Další odpovědi
anonym

používám:
A natruc lidem to nevzdám a budu otravovat.

Lleni

Hezké

johana 56

Pravdivé.
Doplňuji:
„Vše,co tě tě v životě potká,přijímej s pokorou a vědomím,že to tak má být.
Však naděje dává možnost,že nastanou i lepší časy“.

dudu

Ano, je výstižný a motivující.