HOMER

Liberec – kde lze stanovat prosím?

Ahoj.. Prosímvás kdo jste z Liberce, nebo to tam znáte..? Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o místě, kde bych mohl mít necelý týden rozložený stan. Děkuji moc
Doplňuji:
Jj díky, zapomenul jsem napsat, že bych to chtěl rozložit někde venku, v tom kempu to stojí 100 Kč (asi za noc) což mi připadá strašně moc, jen za blbé 3–4 metry země pro stan…

Odpovědi
anonym

http://www.fir­my.cz/detail/2651077-autocamp-pavlovice-liberec.html
Nikdy jsem tam v tom kempu nebyla, to jsem jen našla teď

honza19hk

kterýkoliv plac co se ti bude líbit.. 100kč za kemp bych taky nedal.

HOMER

honza19hk: ..a nebude to městu nějak vadit… (nedostanu třeba pokutu) ??

honza19hk

no poukud nebudeš stanovat někde v parku v centru města tak .U rybníků a řek,na kraji lesa atd.. ti nikdo nic neřekne.Ale stan bych tam bez dozoru nenechával.

HOMER

Jj, to raději asi nn ..díky :)