bolak

Lhali nebo přeháněli jste někdy ve svém životopise?

Třeba ohledně vzdělání, praxe, pohlaví, čehokoliv.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Sice jsem ještě žádný životopis nepsala, ale určitě bych si nevymýšlela.

Další odpovědi
Drap

Ne

Určitě ne ani trochu. V dnešní době je to asi chyba, jak tak pozoruji v okolí.

pusinka50

Ne

Nikdy. Trapnější by pro mě bylo, kdyby mě někde přijali a chtěli po mně dělat něco, co podle životopisu umím, ale ve skutečnosti nikoliv, to bych se hanbou propadla až k zemskému jádru:-)

Lyn

Ne

Damiana

Ne

Nebyl důvod. Spíš jsem s pravdou mívala problémy a spousta zkušeností, vzdělání a praxe mi byla kupodivu až ke škodě. Můj životopis byl (a je) pro některé nezúčastněné jaksi k „neuvěření“. 🙂