VLV

LG optimus G

Dobrý den,
má někdo zkušenosti s LG optimus G,
v dnešní době se dá pořídit za 9000,
ale zaraži mě, že je celý ze skla které se údajně poškrabává. (a já nemám kryty a folie moc rád)
Předem děkují za jakékoliv zkušenosti
Doplňuji:
je to moje chyba, špatně jsem se vyjádřil,
o koupil tohoto telefonu s tímto hardwarem atd. opravdu stojím, a zde hledám pouze zkušenosti uživatelů vlastnících tento kousek.

Nejlepší odpověď
Bedy

Celý ze skla není, je to normální kryt s hladkým metalickým povrchem – který je sice pěkný, působí pěkným dojmem, ale snadno se poškrábe, to je bohužel pravda. Dál by mě osobně vadil Android – je zbytečné pořizovat mobil s čtyřjádrovým procesorem a 2GB RAM, když stačí poloviční konfigurace, která má menší spotřebu.

Navíc si osobně myslím, že podobný mobil, jen se svižnějším operačním systémem, lepším foťákem a lepším krytem seženete za lepší cenu – 8 tisíc v solidním prověřeném eshopu. Budiž příkladem Nokia Lumia 920 na Mall.cz