Kris

Lezení u dítěte.

Dobrý den,
mám roční holčičku a až teď se začala plazit jako voják na vícviku 🙂od narození je pohodlnější.Dost dlouho nám i trvalo něž se otočila na bříško.Má 11Kg tak mi každý říká,že je to i tím.Jinak sama sedí ze sedu se dokáže zhoupnout na kolínka,na kolínkách se chvilku houpe,ale za hračkou se jen doplazí.Říká se,že některé dětí lezení přeskočí já to taky tak měla.Jen nechci nic zanedbat.Tak zda to mám řešit z doktorkou aby nás poslala neurologii?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že neni nic zanedbáno. Spousta dětí v roce ještě nechodí. Za poradu s odborníkem ale nic nedáš a může to jen pomoci.

Další odpovědi
Hykam

Můj syn nelezl vůbec, vždycky se natočil a potom „válel sudy“ potom šel rovnou na nohy. Sice se to doktorce nelíbilo, že nelezl, ale nemá žádný zdravotní problém.