Kepler

Leze vám už krkem pop, rock?

Občas si dejte i něco takového: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qMG1BXo8Asg

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, poslouchám to, co se mi líbí a podle toho volím rádio … nejčastěji Beat https://www.ra­diobeat.cz/ …

Další odpovědi
Ametyst

To je moc krásné, díky. Už jsem vzdala rádia, kde neustále frčí normalizační hity s Helenkou, Haničkou a Kájou a Michalem. Opravdu někdy nevím, který letopočet se píše.

zvonisek

Neleze, pop miluji. Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, … se dá poslouchat stále dokola. Jinak mám ráda také country. Co nenávidím je rap. Nemusím anglické písničky, tedy, jak které. Hlavně předrevoluční písně jsou krásné.

elkon

Nikdo tě nenutí, poslouchat to, co se ti nelíbí.

Petula00

To jsou ale otázky.Sice legitimní,ale pro koho?Znáte tu o těch vdolkách a holkách?Co vám leze krkem nikoho nezajímá.To takhle naháníte kladné body za otázky a odpovědi?

Kelt

Tak krása hudby pro ucho i pro oko. Ta holka je skvělá. Ale i pop, nebo rock se dá poslouchat. Někdy. Neměli bychom zatracovat žádnou hudbu, protože mnoho skladatelů došli uznání až po smrti.

Lurius

Rock mi nevadí, ale člověk zkusí zapnout rádio a už tam zpěvák piští jak kdyby ho tahali za kulky…

Je to moc pěkný, ale vzácně zní dobře když nástroj hraje zpěv.

Kepler

Ametys: zkus netová rádia z celého světa , budeš okouzlena. Tip můžu poslat. Zdejší rádia jsou poněkud …

Ametyst

Já je poslouchám. Dřív fungovalo www.abradio.cz, teď je jiné, ale je na výběr. Nejradši mám Radio beat. V restauracích nebo nákupních centrech slyším tu předlistopadovou komerci. 🙂