Avatar uživatele
Kepler

Leze vám už krkem pop, rock?

Občas si dejte i něco takového: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qMG1BXo8Asg

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lurius, Ametyst před 1533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, poslouchám to, co se mi líbí a podle toho volím rádio … nejčastěji Beat https://www.ra­diobeat.cz/ …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

To je moc krásné, díky. Už jsem vzdala rádia, kde neustále frčí normalizační hity s Helenkou, Haničkou a Kájou a Michalem. Opravdu někdy nevím, který letopočet se píše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zvonisek

Neleze, pop miluji. Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, … se dá poslouchat stále dokola. Jinak mám ráda také country. Co nenávidím je rap. Nemusím anglické písničky, tedy, jak které. Hlavně předrevoluční písně jsou krásné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nikdo tě nenutí, poslouchat to, co se ti nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petula00

To jsou ale otázky.Sice legitimní,ale pro koho?Znáte tu o těch vdolkách a holkách?Co vám leze krkem nikoho nezajímá.To takhle naháníte kladné body za otázky a odpovědi?

Upravil/a: Petula00

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak krása hudby pro ucho i pro oko. Ta holka je skvělá. Ale i pop, nebo rock se dá poslouchat. Někdy. Neměli bychom zatracovat žádnou hudbu, protože mnoho skladatelů došli uznání až po smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

Rock mi nevadí, ale člověk zkusí zapnout rádio a už tam zpěvák piští jak kdyby ho tahali za kulky…

Je to moc pěkný, ale vzácně zní dobře když nástroj hraje zpěv.

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Ametys: zkus netová rádia z celého světa , budeš okouzlena. Tip můžu poslat. Zdejší rádia jsou poněkud …

před 1533 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Já je poslouchám. Dřív fungovalo www.abradio.cz, teď je jiné, ale je na výběr. Nejradši mám Radio beat. V restauracích nebo nákupních centrech slyším tu předlistopadovou komerci. 🙂

před 1532 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek