fo007

Levný tel s androidem?

prosim o radu .. shanim levne telefony s wifi, displej a vydrz baterky neni moc rozhodujici .. pripojovat se budou na free wifiny v praze. Byl by nejaky tip ..nebo si vystacim s ALCATEL U3 2019 .. ktery je cenove kolem 1.100 Kč. Jde mi cca o 20–40 kouskun a momentalne jeden testovaci

Nejlepší odpověď
Alesh

https://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172;p:492/

Další odpovědi
anonym

Obecná rada při výběru android telefonu. Musí to mít NEJMÉNĚ 2GB RAM jinak to bude prakticky nepoužitelné, nečekej že to bude mít dobrý foťák za tuhle cenu prostě nebude, bude fotit jen mazanice a ve tmě jenom šum. Pohlídej si aby v tom byla verze operačního systému ANDROID minimálně 4.4 (lépe však minimálně 6.0), nechoď níž, neber nižší verze jinak na tom spoustu aplikací už ani nespustíš.

Ta cena kolem tisícikoruny je opravdu naprosté dno, takže se budeš setkávat s telefony které jsou naprosto k ničemu a zoufale vybavené. Doporučuji raději prohlédnout bazary a vzít tam nějaký XIAOMI model z předloňského roku za třeba i 1500 Kč bude to mohem lepší volba než kupovat nějaký nový krám za tuhle cenu, který jen tak tak nastartuje.

anonym

Ahoj fo007, nový telefon do 1100Kč jsem našel pouze ten Tvůj zmíněný (Alcatel U3 2018), a když se dívám na ty specifikace, tak si myslím že telefonu bude dělat problém jenom prohlížení internetu. Kromě toho je velmi malý (4" úhlopříčka) a ta operační paměť (0,5 GB) je hodně špatný, baterie to samé (1500mAh). To už běž radši na bazar a tam si vyber mobil, který vyhovuje Tvojí cenové kategorii.

anonym

třeba tohle je na bazaru https://www.sba­zar.cz/VildaT22/de­tail/98274512-xiaomi-redmi-note-5a-2gb16gb taky za 1000 kč a je to nesrovnatelně lépe vybavené než ten mizerný alcatel, tak po tom skoč pokud to ještě stihneš.