WillS

Levný PC co rozjede Wow?

Notebook, který mám ho nerozjede, takže bych si chtěl koupit stolní pc, pokud možno co nejlevnější, ale aby slušně zvládal wowko – bez lagů atd. Když tak mi pls dejte odkazy do komentů. Díky moc. 🙂

Odpovědi

To se snad uz ani neprodava neco co wowko nerozjede… vzdyt i muj mobil by to zvladnul pustit aspon 3×.
Takze jdi do jakyhokoliv eshopu a kup to nejlevnejsi.

RyuzakiKate

No ono se to taky odvíjí podle toho, na jakým se hraje na datadisku. Kdybys měl classic, tak bez problémů na nejvyšší detaily, ale kamarád zkoušel Pandarii a i jeho noťasu to dalo víc zabrat, a to na tom paří třeba Skyrim a podobně. Ale co se týče stolních počítačů, tak by to měl zvládnout téměř každej bez problémů. 4154 to s tím mobilem zas trochu přehnal… :)

Questman

Tohle by mělo vyhovovat tvým požadavkům – http://1url.cz/0BPe

huxa

Zde máš PC za 4 tisíce
http://www.czc­.cz/3eqn3habqu­gi4bu8njk2o7mvdc/sez­nam
buď si ho dáš někde do šuplíku, krabice, nebo ještě koupíš za pár stovek case. Hodíš tam linux a přes Wine krásně rozjedeš wowko (odzkoušené).