Levný cykloservis na celkovou prohlídku v Praze

Před nedávnem jsem měl nehodu a potřeboval bych celkově zkontrolovat a seřídit své horské kolo. Nemáte někdo dobré zkušenosti s nějakým servisem, kde by se mi na to koukli? Nerad bych natrefil na fušery, kteří mi jen vycentrují kola a na zbytek se vykašlou, jak to někdy bývá. Děkuji

Odpovědi
david22

Mě se osvědčila tato prodejna: http://www.atom­bike.cz/
Ale je to individuální. Každý má zkušenost s někým jiným.

Ronos

Ahoj, já jsem udělal dobrou zkušenost s euro-bike-Praha. Nechal jsem si teda dělat jenom základní servis, ale opravdu provedli všechny úkony, který mi naúčtovali. Takže to k nim hodím i letos.

Karamelka21

taky sem servisovala u eurobike, v praze 8, mám to za rohem a jsem spokojená