dudu

levný a dobrý příjem internetu do PC

Jsem si vědom,že moje otázky zde nepatří až tak mezi užitečné, ale nyní prosím o radu pro mě docela lukrativní: doma používám pevné připojení UPC 10 Mb k plné spokojeností za cca 500 Kč/měs., což asi není špatná cena , docela často však pobývám na chalupě a zde bych potřeboval optimální mobilní příjem. Signál v podstatě všech mobilních operátorů vč. Ufona zde však téměř není k použití. Existuje prosím vůbec nějaké řešení /kromě příjmu ze satelitu na které nejsem finančně disponován/?? Předem děkuji za dobrou zprávu.
Doplňuji:
v dané lokalitě bohužel nejsou kabelové rozvody.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

zkusit to upc i na chalupě, třeba by to šlo na jedno číslo-uživatele se slevou

Další odpovědi
Michal

Jsem v podobné situaci a řešení by stálo mnoho tisíc.Zdraví Vás Michal