Lucimia

Levné auto?

Myslíte, že má cenu kupovat levné auto?
Potřebovala bych později dojíždět, auto by bylo pohodlnější, ale sežene se za nějakých 50 000 pojízdné auto, které nebudu muset každý měsíc dávat spravovat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jasně že jo,teď jsem mamince sehnala Forda Fiestu, r.v. 1999,dnes ho manžel vezl do servisu,aby mu překontrolovali brzdy,jinak vše o.k. Stála 16000 kč,eko daň 3000 a přepis 800,takže v pohodě se vešla do 20000 kč, a nemusí na něm nic opravovat. Takže za 50000 si dokážu představit docela solidní kárku

Další odpovědi
Jahoda

To víte, že jo! Moje kamarádka si koupila za 40.000 Fiata Fiorino a v poho se do padesátky vešla. Přepis stál 900 a daň 4000. Takže super. Navíc auto bylo v perfektním stavu a super takže ANO, jde sehnat auto do 50.000 a bez problémů ;o)

romik01

Dobrý den.
50tis. je částka ,za kterou se dá sehnat velmi slušné normální autíčko takže bych v tom problém neviděl.Doporučil bych vám něco z Německé či Tuzemské výroby.No ale to už je na Vás.Pekný den.Roman

dejv.s

Opravdu se za 50 000 Kč dá koupit slušné auto. Ceny aut hodně klesly. A pokud jde o naklady na opravu, tak každé auto které si koupíte je potřeba nechat zkontrolovat v servisu. A bez investic není žádný vůz!! Buďto platíte prevenci nebo potom opravy diky tomu že nebyla prevence:-). A pokud mohu doporučit tak Felicii nebo fabii od stareho pána z garáže. Levný a spolehlivy auta a každy to v čechách zná, každý to umí opravit, levné nahradní díly a spolehlivé. Hezký den Dejv