Levná značková obuv v Praze

Nevíte někdo o nějakém obchoděv Praze, kde by se daly sehnat značkové sportovní boty za zlomek původní ceny? Myslím Adidas, Puma, Nike atd. Potřebuji nějaký kvalitní na „lítačku“, které vydrží, ale nechci za ně dávat tisíce a mít je vystavené ve vitrínce. V ČR jsou ty boty strašně předražené. To co tady kupujeme za 1500, tak v Německu v přepočtu za dvě stovky.
Doplňuji:
Tak ve Fashion Areně jsem se byl kouknout a je to katastrofa. Vždyť ty ceny jsou úplně stejné jako v kterémkoliv OC v Praze. Když říkám levně, tak max. do 700Kč pro boha svatýho! Ti šmejdi nás tady normálně okrádají.

Nejlepší odpověď
Nikkol

http://www.fashion-arena.cz/cz/in­dex.php
Doplňuji:
Tak to musím odporovat. Ve fashion areně jsme nakupovali boty několikrát a většinou se nám povedlo trefit na akci 1+1zdarma. Pak nás boty vyšly asi tak na cca 700–800Kč.Dětské i na 500 Kč.

Další odpovědi
hanulka11

proč si je tedy nekoupíš v Německu

aramah

To chci vidět značkové boty do 700kč..
Pak jen u vietnamců :(((((((