arygnoc

letuska.cz – máte někdo zkušenosti?

chci koupit letenku Madrid-Rím na termín v září od spolecnosti AlItalia na letuska.cz.
kde si mohu letenku vybrat fyzicky (i v Praze)?
doklad o zaplacení – kde ho získám – tiskárnu nemám.
jiné podrobnosti?

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

letěl jsem „přes ně“ v červnu do Řecka.
Letenku zarezervujete přímo na webu, kde ji také můžete rovnou zaplatit kartou.
Potom vám přijde do mailu letenka, která odsahuje kod (něco jako 4K6SDGF2).
Stránku s kodem stačí vytisknout do odletu a pak s ní (a pasem 🙂 přijít rovnou na check-in. Nicméně pokud dáváte přednost osobnímu jednání a placení, lze to vše udělat na adrese Velflíkova 8, Praha 6, ve vestibulu metra A Můstek, nebo u stánku na letišti. Tam všude jsou pobočky. Někteří prodejci letenek si ale za „osobní“ prodej účtují nějaký poplatek – jak je to u Letušky netuším, nepřišel jsem s ní do styku 😉

Další odpovědi
pokazdejinak

server letuska.cz patří společnosti Asiana:
http://www.le­tuska.cz/kontak­ty/

letenky jsou pouze elektronické, papírové už prakticky neexistují (výjimečně snad jen někde na linkách v Africe), takže vám stačí znát kód rezervace (zkr.PNR), číslo letenky a samozřejmě musí souhlasit jméno pasažéra a pak teoreticky žádný tištěný doklad nepotřebujete – proto je to elektronická letenka
přesto vám vřele doporučuju, abyste měl něco v ruce – jen pro případ… nvm, jak funguje tisk na letušce, ale mělo by to jít uložit i jako soubor .pdf – a to si pak můžete zkopírovat na flashku a vytisknout kdekoli