zdennyve

Letos mi poprvé nasadila poupata voskovka.Z pěti malých poupat vykvetlo jediné!Ostatní se dál nerozvíjely!Ne­víte proč?

Doplňuji:
ano květ byl vonˇavý a lepkavý, zkusím tedy méně zalévat,děkuji!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Netuším zda myslíte hoyu , mám dvě moc se o ně nestarám /tedy nijak pravidelně nezalévám / a ony se mi za to odvděčují 3× ročně vykvetou . Jejich květy jsou voňavé a lepkavé – dala jsem je do chodby ,kde nemají ani tolik světla,ale asi se jim tam líbí. Vykvetou vždy celé trsy květů ,nevím čím je to, že vám ne? Nezaléváte moc? Neuhnívají?