annas

Léto, budiž pochváleno?

Dnešní teploty odpovídají tomu, že vládne léto. Máte nějaký kuriózní zážitek z letní dovolené? Podělte se o něj.

Nejlepší odpověď
anonym

Bylo asi takové vedro,jak je třeba dnes,já jsem trefil z okna sousedku,která byla na dvoře sněhovou koulí.Nechtělo se jí uvěřit.
Odmrazoval jsem lednici.

Další odpovědi
dudu

S manželkou se každoročně usilujeme absolvovat poznávací zájezd do některého evropského státu. Před léty jsme jezdili po Rumunsku a první noc byli ubytováni v Kluži. Na rozdíl ode mne paní druhý den ráno udělala velkou chybu a odmítla na lačno pozřít pořádný lok slivovice. Asi po hodině cesty mě slitá potem požádala o zajištění zastávky poblíž kukuřice nebo turkyně. I když autobus již stál, ona seděla dál a jen špitla „bojím se pohnout“. Během zájezdu pověstná mamajka postihla téměř všechny, kteří nepreventovali, některé i několikrát. Od té doby drahá choť ranní lok životabudiče na cestách již nikdy neodmítla a já stále a rád plním funkci preventisty.

panenka

Ano Annas mám zážitek z minulého roku.Byla jsem se svou rodinkou na chatě u strýca a prala jsem si prádlo po oprání jsem si ho šla pověsit k chatě na šnůru a tak se si vyzpěvovala najednou se mi rozhýbala židle na které jsem stála a spadla jsem strýcovy i s vypraným prádlem do bazénu a nejen to dokonce se na mě vysral i pták který zrovna letěl.Manžel ten se tak hrozně smal až z toho smání měl slzy v očích.Můžu ti ANNAS říct,že já napsat knihu o svých zážitcích tak by se všichni čtenáři pěkně chechtaly.

anonym

Autem jsme jeli do Bulharska pres Rumunsko.Muj syn mel tehdy 8let.V Rumunsku nam dosla voda na piti a tak ja odskocila koupit do obchodu nejake piti.Regaly poloprazdne az na jeden,ktery byl plnejsi-stali na nem lahve se svetlym obsahem.Nijak zvlast to nebylo oznaceno a posunkovou reci jsem se dozvedela ze je to k piti.Popadla dve lahve i kdyz ne studene sla hrde k autu.Syn byl ziznivy dost a tak jsem mu v aute lahev otevrela a podala.Ve zpetnem zrcatku jsem videla jak popiji,ale neumerne se sklebi.Ozve se mami to neni ale vubec dobre.Odvetila jsem-pij a nemluv,bud rad ze aspon mas neco k piti.Za 20min me syn prosi o zastaveni,ze ma asi prujem.K jakemu uzasu jsem dosla,kdyz jsem zjistila,ze jsem koupila stolni olej.A stali jsme po 10m asi 3h.To byl zazitek na p.....i.