Avatar uživatele
annas

Léto, budiž pochváleno?

Dnešní teploty odpovídají tomu, že vládne léto. Máte nějaký kuriózní zážitek z letní dovolené? Podělte se o něj.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, lorja, anonym, vagra, rynek878, Drap, anonym, zjentek před 5021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bylo asi takové vedro,jak je třeba dnes,já jsem trefil z okna sousedku,která byla na dvoře sněhovou koulí.Nechtělo se jí uvěřit.
Odmrazoval jsem lednici.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

S manželkou se každoročně usilujeme absolvovat poznávací zájezd do některého evropského státu. Před léty jsme jezdili po Rumunsku a první noc byli ubytováni v Kluži. Na rozdíl ode mne paní druhý den ráno udělala velkou chybu a odmítla na lačno pozřít pořádný lok slivovice. Asi po hodině cesty mě slitá potem požádala o zajištění zastávky poblíž kukuřice nebo turkyně. I když autobus již stál, ona seděla dál a jen špitla „bojím se pohnout“. Během zájezdu pověstná mamajka postihla téměř všechny, kteří nepreventovali, některé i několikrát. Od té doby drahá choť ranní lok životabudiče na cestách již nikdy neodmítla a já stále a rád plním funkci preventisty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano Annas mám zážitek z minulého roku.Byla jsem se svou rodinkou na chatě u strýca a prala jsem si prádlo po oprání jsem si ho šla pověsit k chatě na šnůru a tak se si vyzpěvovala najednou se mi rozhýbala židle na které jsem stála a spadla jsem strýcovy i s vypraným prádlem do bazénu a nejen to dokonce se na mě vysral i pták který zrovna letěl.Manžel ten se tak hrozně smal až z toho smání měl slzy v očích.Můžu ti ANNAS říct,že já napsat knihu o svých zážitcích tak by se všichni čtenáři pěkně chechtaly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Autem jsme jeli do Bulharska pres Rumunsko.Muj syn mel tehdy 8let.V Rumunsku nam dosla voda na piti a tak ja odskocila koupit do obchodu nejake piti.Regaly poloprazdne az na jeden,ktery byl plnejsi-stali na nem lahve se svetlym obsahem.Nijak zvlast to nebylo oznaceno a posunkovou reci jsem se dozvedela ze je to k piti.Popadla dve lahve i kdyz ne studene sla hrde k autu.Syn byl ziznivy dost a tak jsem mu v aute lahev otevrela a podala.Ve zpetnem zrcatku jsem videla jak popiji,ale neumerne se sklebi.Ozve se mami to neni ale vubec dobre.Odvetila jsem-pij a nemluv,bud rad ze aspon mas neco k piti.Za 20min me syn prosi o zastaveni,ze ma asi prujem.K jakemu uzasu jsem dosla,kdyz jsem zjistila,ze jsem koupila stolni olej.A stali jsme po 10m asi 3h.To byl zazitek na p.....i.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek