Berunkaa

Poradíte prosím dovolenou na českých horách pro 2 osoby?

Letní dovolená na horách v ČR

Poraďte prosím dovolenou na českých horách pro 2 osoby. Nehledam hotely a něco podobného, spíš jen chatu nebo apartmán. Uvažujeme o Krkonoších. Prosím o tipy na zajímavá místa.

Odpovědi
Kepler

Já jsem se poohlížel spíše po horách moravských. Zaujal mě vysílač Praděd (fakt tam je ubytování) nebo blízká Ovčárna. Pak taky Pustevny, kde je k dispozici i wellnes a bazén, nedaleko je prales Mionší a nově i vyhlídková stavba.

Klaproth

Do Krkonoš jsem jezdíval na Dvoračky. Dříve to tam bylo skvělé, dnes je tam mnoho lidí a na dovolené už tam nejezdím. Dávám přednost klidu v Novohradských horách nebo v Českém lese.

Drap

V létě bych si raději vybral Jeseníky, nebo Beskydy.

kristýnary

My jedeme za týden do Krkonoš a nebudeme nikde ubytovaní. Máme stan, spacák a budeme chodit po horách, možná zajdeme do nějakého kempu, uvidíme, necháváme to na momentální situaci. Objednali jsme si velké 65 L batohy z https://www.fja­llraven-shop.cz/cs/tre­kingove-5 , tak jsem zvědavá, jestli se nám do nich všechno vejde 😁 .