VampGirl

Letní brigáda. Je vhodné zajistit si ji dopředu?

Ráda bych o letních prázdninách měla nějakou brigádu. Mám několik typů na brigády, které by mi vyhovovaly. Je vhodné firmu kontaktovat již teď nebo mám počkat až na prázdniny? Mám o místo velký zájem, vždycky je tam plno, tak mě napadlo, jestli by nestálo za to, projevit o brigádu zájem už teď. Děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
takhlene

Jestli mohu poradit,tak z vlastních zkušeností to udělejte co nejdříve,protože o prázdnínách si ani (jak se říká)neškrtnete.

Další odpovědi
hanulka11

Určitě na nic nečekej, čím dříve se přihlásíš -tím máš větší naději na úspěch.

led

V zime sa pripravuj na leto – v lete na zimu. Presne podľa hesla: Vždy pripravená!

kemis

dle vlastních zkušeností si myslím , že už je dost pozdě ,záleží o jakou práci se jedná,v kempech je už skoro obsazeno