Domča R.

Letí se do Turecka přes moře??

Prosím odpovězte…Velice se bojím že poddemnou bude moře..Ale těším se.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ano

Velmi pravděpodobně bude část letu nad mořem…
😉
Proč se moře „bojíš“? – je lepší se – při nehodě, rozfláknout o pevnou zem??
😉

eRko007

ano

Leti pres more no :D Nejde to udelat tak, že by se tak neletělo

vivatisCZ

ano

Do turecka jsem letěl už několikrát a zatím to nespadlo a ano přes moře. Jen nechápu proč se bojíš moře tam je větší šance že přežiješ než kdyby to spadlo někomu na barák :D

marci1

ano

Ano letí, ale neboj je to v pohodě. Každý má trochu obavy. Taky jsem je měla, ale bylo super. A to byl let do USA. 🙂

taktak

ano

Ninjísek

ano

Poklička

ano