klikihak

Letenka do Londýna

Máte někdo zkušenosti jak a kde sehnat nejlevnější letenku tam a za týden zpět bez placení nějakých poplatků? Neházejte mi sem prosím odkazdy na weby, pokud s tím nemáte zkušenost, hledám lidi kteří už to mají za sebou. A popřípadě jaké všechny poplatky mi naúčtují. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Dcera létala s Easyjet, ale extrémně levné letenky byly početně omezeny u 1 letu a většinou byly podmíněny rezervací v dostatečném předstihu. Také až 2 měsíce.
Doplňuji:
Důležitá podmínka:
Většina nízkonákladových aerolinek nemá obch. pobočky, všechno se vyřizuje na netu, takže jsem si pro platbu musel zřídit embasovanou platební kartu.