MonkeyKing

Letěli jste někdy v letadle 1.třídou?

Nebo třeba v autobuse, ačkoliv si to nedokážu ani představit :D

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Ovšem v turistické třídě je větší legrace. Bussines class je taková nanicovatá- každý pasažér sám za sebe a daleko od sebe. Za to strarostlivost stewardů a pohoštění je kvalitnější.

Další odpovědi
anonym

Ano

Doplňuji:
Ano, i se psem. 🙂

anonym

Ne

ale letěl jsem v zimě ze schodů

Nuk nuk

Ne

psí boothud

Ne a něchtěl bych si to ani vyzkoušet - je to jen předražený luxus

Andre5000

Ano

Doplňuji:
V první třídě (v letadle) jsou sedadla dále od sebe, takže je tam větší prostor pro nohy. To je asi tak jediná výhoda. První třídu v autobuse si také nedovedu představit.