Mousinek

Letěli byste do vesmíru kdyby ste mohli?

Já ne

Nejlepší odpověď
vlastina

Já taky ne,mám radši pevnou půdu pod nohama.

Další odpovědi
quentos

letěl … kdyby mi zaručili návrat na Zem :{)>
ale rozhodně bych za to nedalty milióny jako někteří, ani kdybych je měl

led

Ano, som predsa zvedavá 🙂

FilosofovaEm

Jelikož je mi blbě i na řetízkáči a nebo na houpačce, tak určitě neletěla. Ledaže by mě tam někdo vzteky vystřelil 🙂.

rybíz

Neletěl. Co bych tam jiného mohl vidět, než to co vidíme v televizi, a také bych nechtěl prodělávat ten výcvik kosmonautů apod.

monkey

já bych letěl,musí to být zážitek na celý život,kombinace vzrušení a strachu z majestátností toho co můžete vidět z krze okno lodi.to by mě pohltilo v dobrém slova smyslu.přectavte si tu opojnou krásu když by jste se dívali na zemi,jak se vše hýbe,že to není jen statický výjev.že tam dole žijí lidi a že tam dole je vše v pohybu…to musí být neskutečné.....