tatanka

Letěl někdo z Vás třídou business class nebo first class?

Nejlepší odpověď
led

Na vašu otázku je len krátka odpoveď ANO/NE.
Čo konkrétne vás zaujíma?
Chcete vedieť, ako sa sedí v najnižšej triede pri 10hodinovom lete, kde ste z dvoch strán utláčaný/á ramenatými hráčmi amerického fotbalu, s nemožnosťou natiahnúť si dlhé nohy a za chrbtom vám sedí rodinka s malým dieťaťom, ktorého nezastaviteľný hlas neprehlušia ani motory lietadla? (Ale to ukazujem len tú nepríjemnú časť letu)
Chcete vedieť, ako sa sedí vpredu v pohodlnom kresle s možnosťou premeny na lôžko, obklopený starostlivosťou leteckého personálu a možnosťou plného využívania svojej elektroniky? Ak zaplatíte (alebo zaplatia za vás iní) máte možnosť to spoznať.

Další odpovědi
Rokio

Já nikoliv. Letěl bych danou třídou pouze kdybych byl velmi bohatý.