hlodavec

Letěl jste někdo z Prahy (nebo Pardubic) do Kurska? Předpokládám přestup v Moskvě.

Odpovědi
Kepler

Bože, tam mají i letiště?! Já bych tam teda neletěl, tam se prý střílelo o dost víc, než u Verdunu. Mimochodem neznáš tu trapnost ruské protiletecké obrany? Mathias Rust a jeho přistání s Cessnou 172 na Rudém náměstí v roce 1987? Asi by to bylo bezpečnější. Dnes by v Kursku přistál snad jen aliendrone, šílený je na to dost. Sorry, dělám si jen pudel 🙂 Ale stejně, Rusové historicky s oblibou střílejí na civilní letadla…

autacek

No a co tě konkrétně zajímá? Předpokládám, že letový civilní režim se nebude významně odlišovat od celosvětového standardu.

aliendrone

Bohuže nepoštěstilo se mi. A přitom to je můj celoživotní sen – vidět Kursk a zemřít! ;) Kdepak na sebe nechat kálet holuby v potápějících se Benátkách nebo profuknout a nastydnout na Eiffelovce! A navíc kousek z tama (u Bělogorodu, přesněji u Prochorovky) je prý největší koncentrace železa v půdě na světě! ;) :D :D

Ale v létě jsem letěl na Moravě po hubě do kurníku, když jsem nešikovně zakopl. To se asi nepočítá, že? ;) :D :D

ivzez

Neletěla. Ale troufám si odhadnout,
že přímo to nepoletí ani z Pardubic do Moskvy.