martinka21

Letadlem do Paříže ve dvě hodiny?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s letem do Paříže ve dvě ráno? Hledala jsem na cestovce zájezd do Paříže, ale neměli nikde čas odletu, tak jsem se zeptala a odpověď byla, že let je ve 2h ráno. Ať hledám jak hledám, nikde u leteckých společností let ve 2h ráno nevidím. Jedná se tedy až o srpen, tak jestli není možné, že v létě jsou jiné časy odletů, ale i tak se mi to moc nezdá. Určitě napíšu ještě email zpátky paní z cestovní kanceláře.
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu je vyhledáváč odletů z Prahy. Určitě tam létá víc společnosti, jak mně naskočilo, když jsem se snažila hledat.

Také jsem odlet tak brzy ráno nenašla. Třeba je to let pro cestovky.

Takže je lepší se zeptat v kanceláři, ať vám zašlou čísla letu a další podrobnosti.

https://www.skys­canner.cz/lety-do/pari/levne_lety-do-pariz.html

Další odpovědi
autacek

Nejedná se o charterový let? Jinak lety jdou dohledat jen s omezeným předstihem, důležité je tedy vědět kdy přesně byste měla letět.

Jinak jak můžete vidět, třeba takový Travelservis létá v noci zcela běžně.

https://www.flig­htradar24.com/da­ta/airports/prg/de­partures

Lamalam

To bude charterový let.