Banshee

Lesklé a zdravé vlasy. Jak na to?

Teď nepotřebuju konkrétní šampony, ale spíše něco přírodního např. bylinky…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Moje babička používala směs bylin heřmánek,kopři­va,list břízy a citron.Bylinky povařila nechala zchladit,zcedila a přidala citron.Umyla vlasy a tím odvarem spláchla nechala působit a potom spláchla čistou vodou.

Další odpovědi
Berušinka

Na lesklé vlasy by měla pomáhat kopřiva – odvar. Na suché konečky obyčejný olej. Nebo se dělají zábaly např. z medu apod.

jendahun

Březová voda,pít syrové vajíčko,jinak vitamín B12 v injekci.