petka.s

Lepši je být nejlepši?

Nejlepší odpověď
da ny

Ne vždy. Ne ve všem. Na spokojenosti/štěstí to člověku přidat nemusí.
Takový člověk je často sám, nemá čas na rodinu (brzdí ho, žije hlavně prací). Mnohdy je neoblíbený, jindy uznávaný. Je to závazek. Vždy se najde někdo, kdo bude ještě lepší (i za čas).
Nikdo není dokonalý. Někdy není možné, být ve všem nejlepší. Vyniknout lze jen v něčem.

Další odpovědi
Rokio

Lepší než co? Je rozhodně být nejlepší v nějaké prospěšné činnosti než být v ní nejhorší. Lepší je být nejlepší v nějakém sportu nebo ve své profesi než být v tom nejhorší.

Drap

Být nejlepší ve všem nezvládneš, v něčem ale snad ano.