wawik

Lenovo p770

Všude píšou na webu,že tento mobil má na aplikace a další data uživatele 4GB jenže já v tomto svém mobilu mam interní úložiště jen 756MB poraďte co s tím děkuju předem

Odpovědi
cochee

Je třeba rozlišovat dvě paměti – jedna je funkčně podobná herddisku v počítači, nebo spíše USB flešce. Tam se ukládají data a aplikace a po vypnutí nebo vybití baterie tam data zůstávají (podobně jako zůstanou na flešce, kterou vytáhneme z USB zdířky). A to jsou ty čtyři giga. A druhá paměť je totéž co operační paměť RAM v počítači, tam se nalézá hlavně operační systém (Android) a některá data nezbytná pro chod telefonu. Tam je kapacita jeden GB a tobě zbývá asi 3/4 GB, ten zbytek zabírá právě ten Android.