kosicarl

Je legální pro běžné lidi sprejovat/psát na Lennonovu zeď?

Zdravím vespolek, doslechl jsem se o Lennonově zdi na pražské Kampě. Jako taková se mi ta památka moc líbí, ale zajímá mě: Je legální pro běžné lidi sprejovat/psát na ni? Vím, že to spousta turistů dělá… Popřípadě musí se to někde na místě zakoupit?

Nejlepší odpověď
Drap

Tam je to povolené.

Další odpovědi
Arne1

Současná zeď už má s tou původní „Zdí nářků“ společné jen místo. Dříve tam byla spousta citátů, básniček a jiných povídání. Dnes je tam jen spousta čmáranic.

ivzez

Měla jsem ráda původní zeď s básničkami.
Dnes je to hrůza.

K otázce, nikde se nic nekupuje
a domnívám se, že je to tam povoleno všem.