Lejla

léky bez předpisu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda existují nějaké léky proti stresu,na uklidnění bez předpisu…myslím spíše léky které by byli vhodné pro člověka který je úplně psychicky vydeptaný.. děkuji

Nejlepší odpověď
pusinka50

Bez předpisu je možno koupit v lékárně na uklidnění kapky nebo tablety Kozlíku lékařského + vitaminy „B“, nejlépe B-komplex. Pít přes den třezalkový čaj a na noc meduňkový čaj.

Další odpovědi
marci1

V lékárně si můžete zakoupit takovéto léky na přírodní bázi, ale pokud se necítíte opravdu dobře, je lépe navštívit praktického lékaře a nechat si předepsat léky.

Lamalam

Určitě ano, zeptej se v lékarně.

Kamix

Taky bych doporučoval vyzkoušet CBD olej, já jsem si na různé zdravotní neduhy pořídil jeden z https://cbdstar.cz a vážně mi hodně pomohl. Cítím se po něm daleko lépe, zlepšil se mi spánek a mám o dost víc energie.

Kamilovo

Za mě můžu doporučit CBD konopný olej. Objednal jsem si jej před rokem z https://www.cib­dol.cz/cbd-olej , když jsem měl ve škole náročné obdobý a stres jsem přestával zvládat. Během několika málo použití se však stres úplně vytratil, takže jsem se díky tomu dokázal opět na učení pořádně soustředit.