lekli jste se někdy tak moc?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/214896-ve-francii-11-lidi-vyskocilo-z-okna-aby-uniklo-dablovi.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne nelekl, to bych tady asi nebyl.
Ale jednou jsem se lekl a dost, ale víc nepovím :D

Další odpovědi
iceT

Lekla jsem se tak,ze jsem nadskocila pul metru a vse co jsem mela v ruce popadalo.

bobánek

Ano lekl tak že jsem stuhl a nemohl se pohnout.A to že namě štěkl vlčák který byl za plotem,a já ho neviděl.

BEAES

Jsem lekavá,ale tak moc jsem se nelekla. Kdo ví co v tom bylo, že by i děti leknutím vyskočily…